Archiwum 12 sierpnia 2016


sie 12 2016 Optyk Olsztyn? Sprawdź ten salon!
Komentarze: 0
Salon optyczny Bożenny Ławrynowicz istnieje na rynku w Olsztynie od 2003 roku. Doświadczenie uzyskane przez lata to gwarancja naszych umiejętności i profesjonalizmu. Zaowocowało to zaufaniem klientów nie tylko z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego, ale także z innych regionów Polski.
 
Znakiem rozpoznawczym salonu optycznego jest profesjonalne podejście do klienta i znakomita jakość oferowanych usług. Celem każdego optyka pracującego w salonie jest najlepsze dopasowanie okularów korekcyjnych i soczewek. Sprzęt znajdujący się w salonie jest tylko najlepszej światowej klasy. Dzięki tej klasie nasze szkła progresywne cieszą się popularnością wśród klientów. 
 
Pracownia optyczna oferuje także duży asortyment sprzedażowy. Znajdziecie tu Państwo oprawki takich firm jak Kaos, La Matta, Ray-Ban, Silhouettte, Jai Kudo, Liw Lewant, czy Vogue. 
 
Przy naszym salonie znajduje się także okulista, który oferuje badania wzorku. Udziela także porad dotyczących profilaktyki i leczenie chorób oczu. Dzięki dobremu wyposażeniu jest wstanie określić w jakim stanie znajduje się narządu wzroku.
sprwadź na stronie: https://www.optyklawrynowicz.pl